KONST / Litografier / Litografi 8816229
nr 881 6229
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Litografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), 'Engelbrekts död', Sign 1942, subject: 27 x 36, wear, damages.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 mars 2014
kl 20:51:53
11/3 20:24:28
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson